Servis vozidel koncernu Volkswagen

Společnost Auto Šrámek, s.r.o. provádí servis pro značky koncernu Volkswagen – osobní a užitková vozidla. Servisní činnost je prováděna pomocí přístrojů, přípravků a metodických pokynů doporučených výrobcem. Všechen servisní personál prochází pravidelnými školeními.

Pro větší spokojenost zákazníků nabízíme tyto další služby:

 • Náhradní vozidlo – Po dobu opravy Vašeho vozidla Vám nabízíme náhradní vozidlo.
 • Servis mobil – Každý den, včetně víkendů, je našim zákazníkům k dispozici servis mobil. V případě poruchy vozidla mechanik odstraní závadu přímo na místě nebo zajistí odtah do našeho servisu.
 • Vyzvednutí a přistavení vozu – Vyzvedneme Váš vůz u Vás doma nebo v práci a po provedení servisní prohlídky nebo opravy Vám ho vrátíme zpět.
 • Ruční mytí – Provádíme ruční mytí vozů včetně interiérů, na objednávku i tepování potahů sedadel.
 • Pomoc při řešení pojistných událostí – V případě pojistné události Vám náš technik poradí s jejím vyřízením a zajistí prohlídku vozu likvidátorem.

Náhradní díly

Společnost Auto Šrámek, s.r.o. nabízí svým zákazníkům veškerý sortiment originálních dílů a příslušenství na vozy Volkswagen. Tyto náhradní díly byly přímo navrženy a schváleny výrobcem značky VW, zejména s přihlédnutím k bezpečnostním hlediskům. Jsou kvalitativně identické s díly, které byly použity při montáži nového vozu. Vlastnosti originálních náhradních dílů jsou průběžně zkoušeny v laboratořích, při jízdních zkouškách a průběžně kontrolovány. Nákupem originálních dílů a příslušenství zákazník získává jistotu, že výrobky jsou určeny přesně pro jeho vůz, jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, spolehlivě funkční a bezpečné v porovnání s neoriginálními díly.

Nejdůležitější originální díly VW jsou u nás téměř neustále skladem. Pokud je třeba některý díl objednat, dodáme ho zákazníkům v co nejkratším termínu.

Objednat se na servis

Objednat odtah


Naše nabídka

 • Kompletní diagnostika vozidel
 • Pneuservis – svým zákazníkům poskytujeme široký výběr pneumatik značek Continental, Michelin, Kleber, Barum. Nabízíme možnost uskladnění zimních popř. letních pneumatik v prostorách našeho servisu
 • Karosářské opravy
 • Montáž elektronických a mechanických zabezpečovacích systémů
 • Montáž autorádií, hands free sad a dalších doplňků
 • Příprava vozidla na STK včetně zajištění STK

RYCHLÝ KONTAKT

Adresa
Jihlavská 916
580 01 Havlíčkův Brod
telefon: +420 569 444 046
e-mail: prodej@autosramek.cz

Náhradní díly, sklad
Michal Dvořák
tel.: +420 608 901 252
e-mail: servis@autosramek.cz

Po dobu opravy / servisu vás bezplatně odvezeme po Havl. Brodě či zapůjčíme náhradní vozidlo.

Pokud budete na opravu čekat u nás, řekněte si o kávu, či nápoj ZDARMA.

K dispozici u nás máte denní tisk, či WIFI připojení k internetu ZDARMA.